українська російська англійська
Держспоживінспекція та УСПП підписали Меморандум про співробітництво
07.12.2012 | 17:15
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

7 грудня  Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів та Всеукраїнська громадська організація «Український союз промисловців і підприємців» підписали Меморандум про співробітництво.

Керівництво Держспоживінспекції України зустрілося з  президентом громадської організації – Анатолієм Кінахом та представниками УСПП для обговорення партнерства, розроблення плану спільних дій та організації роботи,  направленої на посилення контролю за додержанням законодавства про захист прав споживачів і реклами,  нагляд за виконанням технічних регламентів, стандартів, норм та правил.

«Український союз промисловців і підприємців» - громадська організація, яка стрімко розвивається, підтримує державні реформи, і головне -  має власне бачення щодо вирішення проблем, які сьогодні існують між роботодавцем та працівником, владою та бізнесом, підприємцями та споживачами. Держспоживінспекція України поділяє позицію УСПП у тому, що лише налагоджена, тісна взаємодія влади, бізнесу та споживача може сприяти швидкому формуванню стабільного, конкурентоспроможного та прозорого ринку, на якому споживач зможе отримати якісний продукт чи послугу. Ми за розвиток бізнесу, підприємництва, які відповідають за своє ім’я і гідно представляють Україну на внутрішньому та зовнішньому ринках», - зазначила заступник Голови Держспоживінспекції України Ольга Соколова.

Сьогодні, крок на зустріч один одному, вироблення спільних дій між Держспоживінспекцією України і УСПП –  орієнтир, що стимулюватиме як і виробників, так і представників влади до створення балансу інтересів між головними учасниками ринкових відносин.

«Ми погоджуємося з тим, що в Україні необхідно працювати над створенням гнучкої інноваційної системи захисту прав споживачів, яка б відповідала найкращим світовим практикам та адекватно б реагувала на вимоги та потреби суспільства, економіки і споживача. Попри все, промисловці та підприємці – представники бізнесу, повинні пам’ятати, що гідна та добросовісна конкуренція – це передумова розвитку країни з сильною економікою, формуванням позитивного іміджу та впевнений крок до світової інтеграції», - наголосив президент УСПП Анатолій Кінах.

Після підписання Меморандуму заступник Голови Держспоживінспекції України Ольга Соколова наголосила на тому, що подальша співпраця дозволить створити принципово нову систему захисту прав споживачів в Україні, де,  у першу чергу, споживач буде головною цінністю як у влади, так  і у бізнесу. 

 

 

версія для друку