українська російська англійська
Микола Азаров впевнений, що Угода про асоціацію між Україною та ЄС буде підписана
07.12.2012 | 18:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров переконаний, що Угодп про асоціацію Україна-ЄС буде підписана найближчим часом. Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Я глибоко переконаний, що Угода про асоціацію з Україною найближчим часом буде підписана», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, щодо євроінтеграційних прагнень нашої країни є різні думки, але найголовніше, підкреслив Микола Азаров, ніхто не виступає проти цієї угоди.

Глава Уряду зазначив, що Україна є європейською державою і співробітництво з ЄС взаємовигідне. При цьому він не погодився з думкою свого співрозмовника на Фейсбуці, що Україна нібито щось випрошує у ЄС: «Я не знаю, чому Ви вважаєте, що Україна виглядає як країна, яка щось випрошує. У нас є тверда позиція, що ця угода взаємовигідна і для України, і для ЄС. Тому ми нічого не випрошуємо».

Микола Азаров також вважає, що в цьому питанні не можна протиставляти Європейський Союз і Російську Федерацію: «Що стосується співпраці з Росією, то я не хотів би, щоб тут було протиставлення. Товарообіг і з ЄС, і з Росією, країнами Митного союзу дуже великий, в сумі це понад 2/3 нашого товарообігу. Тому для нас життєво важливо і там, і там мати нормальні умови для співпраці».

 

версія для друку