українська російська англійська
Залізничники відправили з початку року майже 350 тонн вантажів
10.12.2012 | 12:26
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

За 11 місяців поточного місяця залізницями України відправлено 349,507 млн. тонн вантажів (98,5% до минулого року).

Середньодобово залізничники навантажували 1,043 млн. тонн або 16409 вагонів. Статичне навантаження на вагон збільшилося на 1,7% до планового завдання, воно залишилося практично на рівні минулорічного та склало в середньому 63,59 тонн на добу.

Збільшилося також середньодобове навантаження зерновозів: в листопаді 2012 року навантаження склало 1295 вагонів проти 1173 вагона за відповідний період минулого року. Встановлено абсолютний рекорд добового навантаження щодо зернових вантажів, жому та шроту за час незалежності України - 1803 вагони

Обіг навантаженого вагона склав по Україні 6,11 діби та прискорений до плану на 0,21 доби, але уповільнений до минулого року на 0,26 доби. Аналіз обігу вагона по Укрзалізниці показав, що уповільнення відбулося за рахунок збільшення часу на технічних станціях.

Окрім того, основними гальмуючими причинами, що впливають на обіг вантажного вагона, стали: зміни у плані формування вантажних поїздів внаслідок розмежування пасажирського та вантажного руху та подовження часу у дорозі; збільшення часу знаходження під вантажними операціями; переадресування вантажів; затримки на прикордонних переходах та станціях призначення; відсутність у вантажоотримувачів фронтів вивантаження тощо. Проте при загальному збільшенні порожнього пробігу вантажних вагонів – процент порожнього пробігу вагонів приватного парку знизився.

 

версія для друку