українська російська англійська
Микола Азаров: Затримка зарплати свідчить про службову невідповідність конкретних чиновників
10.12.2012 | 14:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

  Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів оперативну нараду щодо окремих випадків затримки виплати заробітної плати в регіонах.

  Були проаналізовані всі повідомлення про факти затримки зарплати працівникам бюджетних організацій і установ, які надходили до Прем’єр-міністра особисто, в урядовий кол-центр, на інформаційні ресурси Уряду та висвітлювалися у ЗМІ.

  За результатами наради Глава Уряду доручив Міністерству фінансів, Державному казначейству, головам обласних адміністрацій під особисту відповідальність протягом двох днів забезпечити погашення заборгованості, й надалі – ритмічну виплату заробітної плати. Кошти на це є, необхідно оперативно та відповідально їх використати, підкреслив Микола Азаров.

  Водночас на місця, де питання погашення заборгованості із заробітної плати бюджетникам досі не вирішені, направлено урядові комісії, які повинні предметно вивчити кожен випадок затримки виплати зарплати, зробити висновки й визначити, що призвело до цього, та запропонувати висновки щодо дій або бездіяльності відповідальних посадових осіб.

  Звіт за результатами роботи комісій та кадрові рішення будуть розглянуті на найближчому засіданні Уряду.

  Прем’єр-міністр України зазначив, що висновки будуть принциповими, оскільки заборгованість із заробітної плати в той час, як є всі необхідні ресурси її ліквідувати – це очевидне свідчення службової невідповідності певних чиновників. Саме так Уряд і оцінить їх дії чи бездіяльність.

 

версія для друку