українська російська англійська
На Дніпропетровщині обсяги виробництва чавуну та прокату зросли більше ніж на 7%
10.12.2012 | 14:15
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині за 11 місяців 2012 року обсяги виробництва чавуну та прокату зросли більше ніж на 7 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року (за оперативною інформацією головного управління промисловості Дніпропетровської облдержадміністрації). Зокрема, чавуну виготовлено 8,7 млн. тонн, що становить 107 % до 11 місяців минулого року, сталі виготовлено майже 9 млн. тонн, що становить 104,5 %. Прокату та напівфабрикату виготовлено 9 млн. тонн, що становить 107,2%, труб виготовлено 1,3 млн. тонн, що становить 107,1%. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Вілкул під час оперативної наради з розвитку промислового комплексу регіону.

«Дніпропетровщина стабільно нарощує обсяги виробництва промислової продукції. Це результат вагомої роботи, яка проводиться на Дніпропетровщині з модернізації та впровадження нових стандартів виробництва промислових підприємств регіону. На Дніпропетровщині системно реалізуються проекти, спрямовані на підвищення якості та конкурентоспроможності промислової продукції, впровадження енергозберігаючих технологій. Особлива увага приділяється екологічній складовій виробництва», - сказав Олександр Вілкул.

Зокрема, загальна вартість проектів модернізації, які планується реалізувати на підприємствах ГМК області до 2015 року, становить близько 36 млрд. гривень. При зростанні промислового виробництва, завдяки впровадженню енергозберігаючих технологій на підприємствах області з 2010-го по 2012 рік питомі витрати паливно-енергетичних ресурсів зменшені на 3,5%.

версія для друку