українська російська англійська
Інформацію про дільничних міліція розміщуватиме на сітілайтах
10.12.2012 | 14:47
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Для більш ефективної взаємодопомоги міліції та населення Буковинського краю, підняття іміджу дільничних інспекторів міліції й підвищення довіри людей до їх діяльності, Управлінням МВС України в Чернівецькій області було ініційовано розміщення інформації про дільничних на рекламних сітілайтах.

Таку пропозицію було підтримано Чернівецькою міською радою. Для цього в безоплатну оренду місцевою владою було надано рекламні щити.

За допомогою сітілайтів можна ознайомитися із інформацією про дільничних міліціонерів, їх службові телефони, місце розташування дільничних пунктів, дні та години прийому громадян.

На даний час уже встановлено десять рекламних щитів у найбільш людних місцях обласного центру. Зокрема, біля ринків, торгово-розважальних центрів та у центральній частині міста.

Крім цього, місця розташування сілтілайтів періодично змінюються. Це дає змогу громадянам за місцем проживання безпосередньо ознайомитись із інформацією про дільничних інспекторів міліції, які обслуговують їх територію.

У подальшому, такі інформаційні щити планується встановити й на решті території Чернівецької області. Адже така наглядна реклама дасть змогу громадянам швидко звернутися до дільничного, а йому, у свою чергу, оперативно відреагувати на повідомлення.

версія для друку