українська російська англійська
В.Хорошковський привітав ЄС з отриманням Нобелевської премії миру
10.12.2012 | 15:36
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Валерій Хорошковський взяв участь в урочистому прийнятті з нагоди отримання Європейським Союзом Нобелевської премії миру, яке відбулось 10 грудня 2012 року в Києві.

Перший віце-прем’єр-міністр України від імені Уряду привітав ЄС з цією нагородою. «Це заслужене визнання внеску Європейського Союзу у справу миру, стабільності та безпеки на нашому континенті», - наголосив він.

За словами Валерія Хорошковського, досвід ЄС показав, що стійкий мир і процвітання можуть бути досягнуті тільки шляхом економічної інтеграції та політичної відповідальності. «Європа повинна продовжувати інтеграцію і розширення. Європа повинна виконати свою місію об'єднати весь континент і сприяти миру та процвітанню в світі», - підкреслив він.

Перший віце-прем’єр-міністр України висловив сподівання, що із вступом у силу Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС європейська інтеграція України отримає нову якість. «Угода про Асоціацію дає Україні потужний імпульс для здійснення політичних та економічних реформ. Вона визначає високий рівень консолідації демократичних інститутів і верховенство закону», - підкреслив він.

«Укладення Угоди відповідає стратегічним інтересам як України, так і Європейського Союзу. Я впевнений, що політична асоціація та економічна інтеграція допоможуть не тільки Україні або ЄС. Це дасть новий імпульс процесу подальшої інтеграції всієї Європи. Рано чи пізно ми повинні досягти Європи без кордонів», - додав Валерій Хорошковський.

 

версія для друку