українська російська англійська
Бюджетом 2013 року передбачені видатки на фінансування державної програми "Доступне житло"
10.12.2012 | 15:41
Прес-служба Міністерства фінансів

У зв’язку з тим, що деякі ЗМІ поширюють недостовірну інформацію щодо призупинення у 2013 році реалізації державної програми «Доступне житло» Управління комунікацій (Прес-служба) Міністерства фінансів повідомляє.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік», прийнятим Верховною Радою України, Мінрегіону передбачено бюджетні асигнування за програмою «Надання державної підтримки для будівництва (придбання) доступного житла» у сумі 50,0 млн. гривень.

Окрім того, з метою забезпечення громадян доступним житлом Мінрегіону передбачено бюджетні асигнування за програмою «Здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» у сумі 300,0 млн. гривень.

Для забезпечення молоді житлом Мінрегіону передбачено бюджетні асигнування за програмами «Часткова компенсація відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» у сумі 111,0 млн. грн., «Надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) та придбання житла» у сумі 80,0 млн. грн. та «Збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» з подальшим використанням на реалізацію Державної програми забезпечення молоді житлом» у сумі 40,0 млн. гривень.

Також у Державному бюджеті на 2013 рік передбачено бюджетні програми для забезпечення житлом окремих категорій громадян, зокрема педагогів, військовослужбовців тощо.

Отже, інформація про призупинення фінансування будівництва доступного житла у наступному році є недостовірною.

 

версія для друку