українська російська англійська
Дмитро Саламатін бере участь у засіданні Ради міністрів оборони держав-учасниць СНД у Москві
11.12.2012 | 09:56
Прес-служба Міністерства оборони

11 грудня 2012 року у Москві розпочалося 63-тє засідання Ради міністрів оборони держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

У роботі Ради беруть участь делегації оборонних відомств Азербайджанської Республіки, Республіки Вірменія, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан, Туркменістану, Республіки Узбекистан.

Українську делегацію, представлену на засіданні в якості спостерігача, очолює Міністр оборони Дмитро Саламатін.

Як передбачається, глава вітчизняного оборонного відомства проведе зустрічі з Міністром оборони Республіки Білорусь генерал-лейтенантом Юрієм Жадобіним, Міністром оборони Таджикистану генерал-полковником Шералі Хайруллоєвим. За підсумками зустрічей очікується підписання планів двостороннього співробітництва між Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Білорусь, Міністерством оборони України та Міністерством оборони Республіки Таджикистан на 2013 рік.

Також заплановані зустрічі Дмитра Саламатіна з Міністром оборони Російської Федерації генералом армії Сергієм Шойгу та секретарем Ради міністрів оборони держав-учасниць СНД Олександром Синайським.

Відповідно до порядку засідання запропоновані до розгляду більше 25 питань військової співпраці оборонних відомств країн СНД. Питання  та документи, що будуть вноситися на розгляд 63-го засідання РМО СНД, спрямовані на подальше послідовне вдосконалення системи багатостороннього військового співробітництва, розвиток взаємовигідної партнерської взаємодії у військовій сфері на просторі Співдружності.

Зокрема, враховуючи важливість розвитку інтеграційних процесів у військовій сфері, учасники засідання проаналізують підсумки діяльності робочих органів Ради у 2012 році і затвердять План роботи РМО СНД на 2013 рік.

 

версія для друку