українська російська англійська
"Охматдит" має стати багатопрофільною високоспеціалізованою лікарнею
11.12.2012 | 13:29
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Конфліктну ситуацію, що склалася навколо Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», має вирішити  керівництво Міністерства охорони здоров’я одразу після формування нового складу Уряду. Про це повідомляє прес-служба Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що 5 грудня 2012 року представники Міністерства охорони здоров'я України представили (під розписку) трудовому колективу лікарні затверджений новий статут і довели до відома наказ МОЗ України від 04.12.2012 року №270-О «Про приведення організаційної структури Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» МОЗ України у відповідність із статутом». З нового варіанту статуту вилучено пункти про Спостережну раду, яка повинна обов'язково бути в національній установі, про медичну раду. Також введено посаду головного лікаря і скорочено посаду генерального директора та сімох його заступників. Як повідомляють ЗМІ, внесені зміни й, насамперед, скорочення посади генерального директора не обговорювалися з колективом лікарні.

Ситуація буде виправлена із врахуванням інтересів усіх сторін. Це стане першочерговим завданням для керівництва Міністерства охорони здоров'я після формування нового складу Уряду, повідомляє прес-служба.

Кабінет Міністрів неодноразово наголошував на особливому значенні лікарні «Охматдит» для України та необхідності проведення її модернізації. Також ставилося завдання максимально збільшити кількість пацієнтів, яких зможе приймати модернізований центр. Після завершення реконструкції на базі «Охматдиту» повинна бути створена багатопрофільна високоспеціалізована лікарня, де використовуватимуться найсучасніші світові медичні технології.

 

 

версія для друку