українська російська англійська
Рятувальники МНС ліквідовують наслідки негоди у Києві та Київській області
11.12.2012 | 16:18
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

11 грудня найбільш складні погодні умови спостерігаються у Києві, в Іванківському та Фастівському районах Київській області. У зв'язку з цим на Київщині існує гостра необхідність залучення техніки та особового складу МНС для допомоги громадянам. Для недопущення погіршення ситуації було прийняте узгоджене рішення Кабінету Міністрів та МНС направити максимальну кількість рятувальників та техніки для нормалізації ситуації.

Зокрема, у Київській області до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов залучено 290 співробітників МНС та 84 од. техніки, з них 24 автомобілі підвищеної прохідності. Крім того, у Києві працює 386 рятувальників МНС та 82 од. техніки. Бійці МНС залучаються до розчищення найбільш складних ділянок автодоріг, очистки від снігу зупинок громадського транспорту та підходів до них, буксирування легкових та вантажних автомобілів, автобусів та мікроавтобусів, надання іншої допомоги водіям, пасажирам та пішоходам.

За попередніми даними, в інших регіонах України ситуація стабільна, підрозділи МНС не залучаються. За інформацією Укравтодору, рух транспорту на автомобільних дорогах державного значення наразі забезпечено.

За прогнозом Гідрометцентру, протягом 11 грудня очікуються складні погодні умови в окремих районах Вінницької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Черкаської, Чернігівської областей.

Частково виникають проблеми у Вінницькій області. Так, 11 грудня у Вінниці з'їхала з траси на узбіччя вантажівка DAF. На місце події з аварійно-рятувального загону спеціального призначення МНС негайно було направлено автомобіль підвищеної прохідності КРАЗ, який на буксирі витяг вантажівку з кювету на рівну дорогу.

Протягом останніх днів підрозділи та техніку МНС довелося залучати для стабілізації ситуації у Волинській, Чернівецькій, Черкаській та Тернопільській областях.

МНС закликає громадян утриматися від виїзду на власних авто у місто, а особливо за місто. Особливо уважно контролюйте швидкість руху та зберігайте безпечну дистанцію між автомобілями! Будьте обережні на вулиці, допомагайте жінкам, дітям та людям похилого віку. Пам'ятайте, що в таку погоду травмуватися дуже легко. Не ходіть під високими деревами та будинками. Остерігайтесь падіння снігу та бурульок з дахів будинку. Обережно переходьте дороги!

 

версія для друку