українська російська англійська
Державтоінспекція просить водіїв дотримуватися швидкісного режиму в снігопад
11.12.2012 | 16:30
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Через довготривалий снігопад на столичних дорогах виникли ускладнення у дорожньому русі. Для забезпечення безпеки дорожнього руху підрозділи ДАІ, МНС та працівники дорожніх служб працюють у посиленому режимі.

Оперативне очищення доріг залежить не тільки від злагодженої роботи відповідних організацій, але й від правильних дій самих учасників дорожнього руху.

ДАІ України звертається до водіїв з проханням поставитися із розумінням до ситуації, що склалася, бути уважними та обережними, дотримуватися швидкісного режиму, з особливою обережністю рухатися мостами та естакадами, відмовитися від ризикованих маневрувань, рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами).

Для забезпечення безперешкодного проїзду снігоприбиральної техніки не паркуйте свої транспортні засоби з порушенням правил зупинки й стоянки, не залишайте автомобілі на проїжджій частині - це значно ускладнює прибирання снігу. До поліпшення погодних умов по можливості утримайтеся від виїзду в місто на власному транспорті. Якщо ж поїздки не уникнути, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху й дорожніх знаків, передусім тимчасово встановлених.

 

версія для друку