українська російська англійська
Військовослужбовці приступили до ліквідації наслідків негоди у столиці
12.12.2012 | 09:46
Прес-служба Міністерства оборони

11 грудня 2012 року відповідно до звернень, які надійшли від керівників органів місцевої влади до командирів військових частин та з’єднань ЗС України за місцем дислокації, особовий склад Збройних Сил України приступив до ліквідації наслідків негоди у багатьох містах України.

Зокрема, у місті Київ до ліквідації наслідків негоди залучено понад 1500 військовослужбовців столичного гарнізону, а також близько 20 одиниць військової техніки, зокрема, полкові землерийні машини ПЗМ-2.

На чолі із заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майором Віктором Безпальчуком створено групу по взаємодії органів військового управління з Київською міською державною адміністрацією.

Особовий склад, який залучено до ліквідації наслідків негоди, забезпечено сухим пайком, теплою формою одягу, а також засобами для прибирання снігу.

В органах військового управління призначено відповідальних посадових осіб. На місцях визначено старших команд, а також призначено резервних водіїв на кожну з одиниць техніки.

Загальний контроль за ходом виконання завдань визначеними силами та засобами здійснює заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Віктор Безпальчук.

 

версія для друку