українська російська англійська
Безперешкодний та безпечний рух транспортних засобів у Києві забезпечено
12.12.2012 | 12:34
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Стихія, що останні дні вирувала у Києві, додала роботи і рятувальникам, і правоохоронцям, і дорожнім службам. Непереливки було й водіям і пішоходам: через рясні снігопади на вулицях столиці утворилися затори, на тротуарах - кучугури та калюжі. Утім, завдяки злагодженій роботі дорожників, комунальних служб, ДАІ та МНС, ситуація у місті швидко змінилась.

Ліквідовували наслідки цілодобово. Удень на перехрестях Києва працювали регулювальники, автопатрулі ДАІ надавали допомогу учасникам дорожнього руху, за допомогою засобів масової інформації водіїв попросили прибрати припарковані на проїзній частині авто, комунальні служби прибирали сніг, до ліквідації наслідків негоди долучилися підрозділи МНС та внутрішніх військ.

У ніч з 11 на 12 грудня на вулиці міста вийшли 30 колон снігоприбиральної техніки у супроводі автомобілів ДАІ. Завдяки такій злагодженій роботі до ранку ситуацію вдалося стабілізувати, дороги наразі почищені, проїзд транспортних засобів забезпечено.

Утім, ДАІ нагадує киянам – за прогнозами синоптиків у другій половині дня, 12 грудня, очікуються сильні опади, хуртовини. Тож рекомендації для водіїв щодо посиленої уважності та обережності під час руху залишають в силі.

ДАІ радить також бути взаємоввічливими та пам’ятати, що стихія дошкуляє не лише вам, але й оточуючим. Не залишайте транспортні засобі на проїжджій частині, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

 

версія для друку