українська російська англійська
Україна і США поглиблять співпрацю у сфері ядерної медицини, матеріалознавстві і космічних науках
12.12.2012 | 16:33
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Українсько-американська робоча група з науково-технологічного співробітництва є ефективним інструментом взаємодії вчених двох країн з найперспективніших напрямів інноваційного розвитку. Сьогодні ми переходимо до реалізації великих науково-технічних програм у ядерній медицині та активізуємо співробітництво у галузі матеріалознавства і космічних науках, зазначив Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко, відкриваючи Третє засідання українсько-американської робочої групи з науково-технологічного співробітництва.

У засіданні також взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Тефт. Він відзначив, що Україна – ключовий партнер для США у науковій сфері та високо оцінив потенціал українських програмістів, фізиків та математиків. Джон Тефт наголосив, що у сучасних умовах саме наука дає реальний шанс економіці, отже одним з головних напрямів співробітництва наших країн має стати розвиток інноваційної інфраструктури та комерціалізація результатів наукової діяльності.

Робота українсько-американської робочої групи з питань науки та технологій була започаткована у 2010 році. Група формує пріоритети науково-технічного співробітництва між Україною та США, визначає нові напрями співпраці та координує виконання спільних проектів. Велика увага приділяється освітнім обмінам та стажуванням молодих вчених й інноваторів. Зокрема, під час сьогоднішнього засідання відбулися виступи та презентації членів Малої академії наук, а також пройшла виставка експериментальних робіт юних винахідників.

 

версія для друку