українська російська англійська
Завершився міжнародний дитячий турнір з художньої гімнастики "Зимова казка"
12.12.2012 | 16:44
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

Восьмий рік поспіль Львівська дитячо-юнацька спортивна школа «Галеон» ФСТ «Україна» разом з батьківським комітетом школи й за підтримки обласної організації ФСТ «Україна», управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації зібрали в Палаці спорту «Галичина» понад 200 гімнасток віком від 5 до 16 років.

На дитячому міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Зимова казка» були представлені 34 спортивні клуби зі Львова, Києва, Запоріжжя, Донецька, Одеси, Дніпропетровська, Кіровограда, Бердянська, Дніпродзержинська, а також Польщі, Росії та Молдови.

Суддівська колегія, яка відзначила високий організаційний та спортивно-технічний рівень змагань, визначила переможців в 11 вікових групах. Усі переможці та призери були нагороджені кубками, спеціально виготовленими медалями і дипломами. Медалі та дипломи отримали також гімнастки, які посіли 4-6 місця.

Спеціальними призами були відзначені киянка Альона Дяченко як «Міс грація турніру» та ще одна гімнастка з Києва Каміла Хасанова у номінації «За волю до перемоги». Ще дві нагороди отримали наймолодші учасниці «Зимової казки-2012» – п’ятирічні львів’янки Вероніка Мелимук та Аліна Калічинська-Каторгіна.

версія для друку