українська російська англійська
На Одещині продовжується робота із перепоховання загиблих під час Великої Вітчизняної війни
13.12.2012 | 11:06
Одеська ОДА

Днями в  Комінтернівському районі Одеської області  пройшло урочисте перепоховання останків радянських солдат та офіцерів, які загинули під час оборони Одеси у 1941 році. В жалобному заході взяли участь заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков, народні депутати України, ветерани Великої Вітчизняної війни та представники громадськості.

Пам'ять загиблих солдат та офіцерів, яких поховали в братській могилі біля меморіалу 412 берегової батареї в смт Чорноморське, а це 42 бійця, вшанували хвилиною мовчання. Також була проведена панахида по загиблих.

Як зазначив  заступник начальника управління охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації Федір Стоянов, усього в рамках програми по увічненню пам’яті про події та учасників Великої Вітчизняної війни, яка діє в Одеській області до 2016 року під особистим контролем голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука, протягом цього року було проведено три таких вахти пам’яті в Комінтернівському, Овідіопольському та Біляївському районах, під час яких здійснено перепоховання 67 героїв війни. До кінця року заплановано проведення ще одного такого заходу. А в планах обласної влади – продовжувати співробітництво з громадськими та пошуковими організаціями щодо цього питання.

 

версія для друку