українська російська англійська
Микола Азаров закликав опозицію до співпраці на основі євроцінностей
13.12.2012 | 15:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кандидат у Прем’єр-міністри Микола Азаров закликав опозиційні політичні сили до співпраці на сонові європейських цінностей. Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді в четвер.

«Я офіційно пропоную опозиції зібратися за столом переговорів і неупереджено, конструктивно, виходячи виключно з національних інтересів, проаналізувати всі питання, які є критичними для соціально-економічного розвитку держави», - зазначив Микола Азаров.

Він підкреслив, що усі політсили мають докласти максимум зусиль для протистояння зовнішнім викликам та, зокрема, мінімізувати негативний вплив світової кризи на економіку України.

«Виборчі змагання завершені. Усі політичні сили сказали виборцям усе, що бажали, і отримали той результат, який є. Тепер час усвідомити: на нас лежить відповідальність за ефективність роботи влади. Країні потрібен дієздатний парламент і дієздатний уряд. Продовжувати протистояння в сьогоднішній ситуації – шлях у нікуди», - наголосив Микола Азаров.

Він запропонував опозиційним депутатам обговорити позицію України щодо поліпшення умов її приєднання до СОТ, співпраці з Митним союзом та МВФ та завершити реформування судової системи і виборчого законодавства за рекомендаціями ЄС, а також активізувати роботи України щодо приєднання до ЗВТ та Угоди про асоціацію з ЄС.

«Сьогодні нам потрібні абсолютно всі прагматичні державники, усі ефективні професіонали, під якими б політичними прапорами вони не стояли. Треба усвідомити, що ми не вороги. Ми опоненти, але всі ми хочемо найкращого Україні», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку