українська російська англійська
Видатки на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей зростуть на 14%
13.12.2012 | 15:23
Прес-служба Міністерства фінансів

Видатки на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей передбачаються Міністерству охорони здоров’я у складі бюджетної програми «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру».

За вказаною бюджетною програмою враховані видатки  по загальному фонду в обсязі 2118,1 млнрн. із зростанням проти відповідних видатків 2012 року у співставних умовах на 260 млн.грн. або на 14 %.

При цьому видатки на централізовану закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування онкохворих дітей збільшені у порівнянні з поточним роком у 2,3 раза і становлять 216 млнрн. Це за розрахунками Міністерства охорони здоров’я забезпечить повну потребу у відповідних медикаментах онкохворих дітей.

Питання щодо подальшого забезпечення виконання найбільш пріоритетних напрямів вирішує МОЗ як головний розпорядник коштів.

Окрім того, Міністерство як головний розпорядник бюджетних коштів з урахуванням визначених ним пріоритетів здійснює остаточний розподіл видатків за напрямами спрямування коштів, в тому числі і на лікування хворих на туберкульоз, гепатит, СНІД та онкохворих дітей, в установленому порядку.

 

версія для друку