українська російська англійська
Микола Азаров обіцяє бюджетну підтримку пріоритетним інноваційним проектам
13.12.2012 | 15:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров обіцяє бюджетну підтримку пріоритетним інноваційним проектам. Про це він заявив у четвер, виступаючи у Верховній Раді.

«Бюджетні ресурси розвитку концентруватимуться на підтримці пріоритетних інноваційних проектів, спрямованих на розвиток внутрішнього виробництва і нарощування експорту інноваційних товарів і послуг», - сказав Микола Азаров.

Він додав, що зараз частка імпортної сировини та комплектуючих, які використовуються у вітчизняному виробництві, перевищує 60% загального імпорту. Тому одним із головних завдань для Уряду є розробка та ефективне використання системи стимулів для перебудови нашого виробництва та, зокрема, зменшення використання імпортних комплектуючих.

Так, Уряд значну увагу приділятиме відродженню вітчизняного сільгоспмашинобудування. Глави Уряду нагадав, що зараз уже на законодавчому рівні затверджена система стимулів для технологічного оновлення підприємств із виробництва сільгосптехніки. «Поставлено за мету впродовж 5 років налагодити виробництво сільгосптехніки та обладнання для АПК, у тому числі таких, які зараз не виробляються в Україні, з тим, аби довести частку вітчизняного сегмента до 60%», - сказав Микола Азаров.

За його словами, не менш важливим є й оновлення вітчизняної техніки парку «Укрзалізниці», а також вантажного та пасажирського транспорту. Микола Азаров зазначив, що Україна має всі можливості для того, аби до 2015 року вдвічі збільшити експорт продукції індустрії програмного забезпечення.

 

версія для друку