українська російська англійська
Укрпошта відкрила резиденцію Діда Мороза у Бучі
13.12.2012 | 18:45
Прес-служба Міністерства інфраструктури

13 грудня 2012 року, УДППЗ «Укрпошта» презентувала проект «Резиденція Діда Мороза». Резиденція відкрилась у навчальному центрі Укрпошти у місті Буча. Саме сюди надходитимуть листи дітей, адресовані Діду Морозу. Резиденція працюватиме до середини січня, а Дід Мороз відповідатиме на кожен лист листівкою та подарунком.

У рамках презентації проекту «Резиденція Діда Мороза» відбулось урочисте спеціальне погашення новорічної листівки з марками штемпелем, розробленим для цієї події. На штемпелі зображено саму Резиденцію, дату її відкриття та адресу. У спецпогашенні взяли участь керівники Укрпошти, партнери заходу, діти й Дід Мороз.

За словами Оксани Плотнікової, генерального директора УДППЗ «Укрпошта», соціальна ініціатива Укрпошти – Резиденція Діда Мороза в Україні – допоможе створити казку для дітей, які так цього потребують. «Діти вірять у казку, вона робить їхнє життя яскравим, і ми, як соціально відповідальна компанія, дуже раді, що зараз маємо можливість зробити казку реальністю. Діти можуть бути впевненими, що їхні листи до Діда Мороза будуть прочитані, і жоден з них не залишиться поза увагою. Завдяки роботі резиденції та обробці листів працівниками Укрпошти, кожній дитині, яка вказала на листі зворотну адресу, буде надіслано подарунок-сюрприз від Діда Мороза», - розповіла Оксана Плотнікова.

14 січня 2013 року 50 дітей, які написали Діду Морозу найбільш зворушливі листи, будуть запрошені до Резиденції, щоб побачити, як працює пошта Діда Мороза, а також взяти участь у розважальній програмі та отримати подарунки від партнерів проекту.

Загалом ініціатива організації Резиденції Діда Мороза викликана не лише кількістю листів, які щорічно приходять на адресу Укрпошти (близько 10 тисяч), а й окремими, особливо зворушливими листами, які не залишають байдужими співробітників організації. Протягом багатьох років листоноші купують подарунки за власні кошти і відправляють їх діткам. Тепер завдяки новому проекту Укрпошти та партнерам, малечі надходитимуть новорічні подарунки й листівки з привітаннями від Діда Мороза. Таким чином, жодна дитина, яка вказала зворотну адресу, не залишиться без привітань з Новим роком.

версія для друку