українська російська англійська
Мініфраструктури відзначає високий рівень співпраці з Федерацією роботодавців транспорту України
14.12.2012 | 09:17
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Співпраця Міністерства інфраструктури України із Федерацією роботодавців транспорту України з року в рік набирає обертів. Про це під час Загальних зборів Федерації роботодавців транспорту України, які відбулися 12 грудня 2012 року у Мінінфраструктури, повідомив заступник Міністра інфраструктури України Володимир Корнієнко.

За останні роки, завдяки Федерації, вдалося налагодити трьохсторонній діалог: між владою, роботодавцями та профспілками. Володимир Корнієнко зазначив, що вбачає подальшу співпрацю Мінінфраструктури з Федерацією зокрема у таких основних напрямках: саморегулюванні бізнесу та соціальному партнерстві.

«У галузі вийшли нові епохальні закони. Також Президентом та Урядом взято курс на оптимізацію контролюючих функцій. Все це призведе до більшої лібералізації ринків. Утім  регулювання ринку, як й саморегулювання, має бути. Тож Мінінфраструктури звертається до Федерації з проханням віднайти свою роль у саморегуляції ринку транспортних послуг», - сказав Володимир Корнієнко.

Щодо соціального діалогу заступник Міністра наголосив: роботодавці повинні виконувати вимогу профспілок щодо збереження робочих місць на підприємствах.

Про плідну співпрацю Федерації з Мінфраструктури під час зборів розповів і Голова Федерації Орест Климпуш. За його словами, цей рік для Федерації пройшов під знаком організаційного розвитку активної участі у соціальному діалозі та нормотворчої діяльності.

Зокрема, представники Федерації роботодавців транспорту України беруть участь у робочих групах з опрацювання нормативних актів, що регулюють діяльність автомобільних перевезень, зокрема проектів Закону «Про автотранспорт», Постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Державної цільової економічної програми розвитку автотранспорту на період до 2015 року», «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з проблемних питань автотранспорту», «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» тощо. Федерація активно долучалася до процесу приведення норм Митного кодексу України до таких, які б не порушували прав перевізників та власників. Крім того, цьогоріч до складу обласних організацій роботодавців транспорту увійшли морські порти: Одеський, Южний, Маріупольський, Іллічівський, Бердянський, Ізмаїлський та ДП «Дельта-Лоцман». Наступного року Федерація продовжуватиме роботу щодо захисту інтересів її членів. Одне з пріоритетних завдань – закінчення структурного формування Федерації роботодавців, розширення числа її членів з метою представництва інтересів не тільки автомобільної та морської, але й  інших підгалузей транспорту.

версія для друку