українська російська англійська
Цьогоріч у 2,5 рази більше як торік налітали льотчики Повітряних сил ЗСУ
14.12.2012 | 10:25
Прес-служба Міністерства оборони

У поточному році більше ніж у 2,5 рази порівняно з 2011 роком збільшено наліт льотного складу Повітряних Сил ЗС України.

«На виконання вимог Міністра оборони України у поточному році більше ніж у 2,5 рази порівняно з 2011 роком збільшено наліт льотного складу, що дало змогу підготувати 146 льотних екіпажів», – наголосив 13 грудня 2012 року начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Володимир Замана під час розширеного засідання колегії Міністерства оборони України у Києві.

За його словами, «скасування непріоритетних заходів дозволило зосередити фінансовий ресурс та час на підготовці військових частин і підрозділів високомобільних десантних військ, сил спеціальних операцій, чергових сил протиповітряної оборони, які у перспективі стануть основою для створення Сил постійної готовності».

Начальник Генерального штабу також зазначив, що під час підготовки до Євро-2012 було проведено практичну апробацію завдання системи ППО, отримано значний досвід щодо антитерористичного забезпечення подій такого масштабу.

Дієздатність перспективи системи управління Збройних Сил було апробовано під час комплексу дослідницьких експериментальних командно-штабних навчань “Перспектива-2012” у вересні поточного року.

«За результатами навчань ми скоригували подальшу роботу щодо створення постійно діючих командних центрів від Генерального штабу до військових частин включно, уточнили організаційно-штатну структуру військових частин бойового складу та забезпечення», – зазначив Головнокомандувач ЗС України.

Важливим показником роботи щодо приведення Збройних Сил України до стандартів кращих армій світу стало посилення мовної підготовки усіх категорій офіцерського складу. Реалізація цього проекту має забезпечити не тільки безпроблемне комплектування миротворчих контингентів, а й використання набутих знань у професійній діяльності.

За словами начальника Генерального штабу ЗС України, цього року одним із головних напрямів роботи було визначено відновлення озброєння та військової техніки Військово-Морських Сил.

Генерал-полковник Володимир Замана також наголосив, що Збройні Сили у повному обсязі виконали міжнародні зобов’язання у складі миротворчих контингентів та персоналу в країнах їх дислокації.

«Окремо хочу вказати на якісне виконання завдань у складних умовах особовим складом 56-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України Місії ООН у Ліберії та 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України у Демократичній Республіці Конго», – зазначив він.

Начальник Генерального штабу ЗС України також повідомив, що найближчим часом до складу національного контингенту у Косово буде додатково направлено інженерний підрозділ.

 

версія для друку