українська російська англійська
На Рівненщині гіпертоніків консультують телефоном
14.12.2012 | 10:34
Рівненська ОДА

У Рівненській області на базі обласного центру здоров’я відтепер діє «гаряча телефонна лінія». Подзвонивши, хворі на гіпертонічну хворобу можуть дізнатися, які фахівці виписують пільгові рецепти та в яких аптеках купувати ліки, скориставшись бюджетною компенсацією.

«Адже влада потурбувалася про здешевлення медпрепаратів від найпоширенішої хвороби краян», - зазначила заступниця голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Сад.

Водночас жителі області нині мають можливість як подбати про своє здоров’я, так і про заощадження коштів. Для цього потрібно звернутися до лікаря та отримати рецепт, а у найближчій аптеці можна придбати ліки за зниженими цінами. На Рівненщині таких аптечних закладів 156, які знаходяться у всіх районах і містах. Для здешевлення лікування гіпертоніків цьогоріч передбачено майже 850 тисяч гривень. «Водночас цей соцпроект діятиме й у новому році», - наголосила Світлана Сад. Зокрема, вона повідомила, що в держбюджеті на 2013 на ці потреби зарезервували 200 мільйонів гривень. Тож практика державного регулювання цін на ліки для гіпертоніків триватиме.

 

версія для друку