українська російська англійська
На Волині відкрили молочну товарну ферму
14.12.2012 | 11:10
Волинська ОДА

13 грудня за участю заступника голови Волинської облдержадміністрації Віталія Карпюка  у селі Ярівка Горохівського району Волинської області, відкрили після реконструкції молочно-товарну ферму на 500 голів великої рогатої худоби.

У модернізацію ферми інвестовано понад 2 млн. грн., 50% вкладених коштів, згідно з урядовою постановою, підприємству ТзОВ  «Городище» поверне держава. Документи на відшкодування вже подано у профільне міністерство.

Як розповів керівник підприємства Анатолій Никончук, загалом  у «Городище» утримується 2619 голів ВРХ, в т.ч. 1080 корів,  580 свиней.  В середньому в рік одна корова дає  6 тис. літрів молока. 

Заступник голови Волинської облдержадміністрації привітав керівника та усіх працівників ТзОВ  «Городище» з вдалою інвестицією та зазначив, що одним із пріоритетів влади агропромислового розвитку є підтримка  великотоварних  господарств. Він також розповів людям про програми підтримки АПК, які будуть втілюватися наступного року.

До слова, для часткового відшкодування суб’єктам  господарювання вартості будівництва, реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів Волині відшкодовано 4,2 млн. грн.

На 1 грудня ц.р. ще подано документи у Мінагрополітику  для часткового відшкодування вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів  ТзОВ «Прогрес» та  СТзОВ «Романів» Волинської області.

 

версія для друку