українська російська англійська
Українсько-нідерландський підсумковий семінар - крок до розширення співпраці
14.12.2012 | 10:56
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У ході міжнародного підсумкового семінару українсько-нідерландського проекту “Технічна допомога у процесі розробки програмних документів з розвитку земельних ресурсів в Україні” (CATAPULD) йшлося  про створення та функціонування ефективної системи консолідації земель на добровільних засадах, що зацікавило українських фахівців землевпорядної галузі, які планують досвід голландських колег втілити у життя уже найближчим  часом.

Зокрема, заступник Голови Держземагентства України Євген Бердніков, який виступив  модератором заходу, докладно розповів голландським колегам про перспективи розвитку українського законодавства із цих питань, а також особливу увагу приділив питанням щодо реалізації п’яти пілотних проектів у земельній галузі.

Як відомо, проект CATAPULD є результатом тісної та плідної співпраці між Державною службою управління земельними та водними ресурсами (DLG) та українськими центральними органами виконавчої влади, з яких Державне агентство земельних ресурсів України є основним партнером. Проект фінансується голландським Міністерством економіки в рамках міжурядової програми (G2G) та через програму EVD Нідерланди.

Українські експерти та  їхні голландські колеги досягли домовленості щодо уточнення ключових завдань, поглиблення співпраці між земельним відомством України та Державною службою управління земельними та водними ресурсами Королівства Нідерландів.

Передбачається, що до кінця року відповідні організації визначать можливості і домовляться про продовження і розширення співпраці між Україною та Нідерландами в 2013 році. Передбачається, що основними напрямами подальшого співробітництва будуть розвиток ринку земель, консолідація земель, створення Державного земельного банку, розвиток сільських територій, водного господарства та навколишнього середовища.

 

 

версія для друку