українська російська англійська
Землевпорядники Херсонщини перевиконали річний план інвентаризації земель
14.12.2012 | 11:14
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Від початку року землевпорядники Херсонщини провели інвентаризацію понад 37 тис. га земель при запланованих 36 тис. гектарів. Таким чином, план-графік виконано на 101%. Наразі роботи з інвентаризації земель у області тривають.

Загальна сума коштів, виділених на інвентаризацію земель у регіоні, сягнула більш ніж 2,2 млн. грн. Понад 232,5 тис. грн. з них було виділено з бюджетів територіальних громад, решту коштів залучено за рахунок джерел замовників відповідної землевпорядної документації – юридичних та фізичних осіб.

Довідково

Інвентаризація земель проводиться задля: забезпечення ведення Державного земельного кадастру, здійснення контролю за використанням і охороною земель; визначення якісного стану земельних ділянок, їх меж, розміру, складу угідь; узгодження даних, отриманих у результаті проведення інвентаризації земель, з інформацією, що міститься у документах, які посвідчують право власності на земельну ділянку, та у Державному земельному кадастрі; прийняття за результатами інвентаризації земель Кабінетом Міністрів України, Радою міністрів АР Крим, місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування відповідних рішень; здійснення землеустрою.

 

версія для друку