українська російська англійська
Аграрному фонду передбачено 7,2 млрд. грн. для формування інтервенційного фонду
14.12.2012 | 11:00
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Забезпечення продовольчої безпеки країни залишиться провідним завданням держави і в наступному році. У Державному бюджеті на 2013 рік передбачено кошти, які спрямовані на забезпечення роботи Аграрного фонду. Зокрема, гроші будуть направлені на забезпечення продовольчої безпеки та цінової стабільності, а також зберігання, перевезення, переробку, страхування та експорт об’єктів державного цінового регулювання.

На програму із забезпечення продовольчої безпеки та цінової стабільності «Формування державного інтервенційного фонду Аграрним фондом, а також закупівлі матеріально-технічних ресурсів для потреб сільськогосподарських товаровиробників» у 2013 році буде спрямовано 7,2 мільярда гривень, що на рівні минулого року.

Також у Держбюджеті на 2013 рік передбачені кошти на зберігання, перевезення, переробку, страхування й експорт об’єктів державного цінового регулювання інтервенційного фонду.

«Зі спеціального фонду буде виділено 500 мільйонів гривень на фінансування бюджетної програми «Витрати Аграрного фонду, пов'язані з комплексом заходів зі зберігання, перевезення, переробки, страхування й експорту об'єктів державного цінового регулювання державного інтервенційного фонду». Ці кошти будуть спрямовані на обслуговування об'єктів державного цінового регулювання в державному інтервенційному фонді, а також підвищить маневреність в управлінні ними», − зазначив Генеральний директор Аграрного фонду Ігор Якубович.

За бюджетною програмою «Організація та регулювання діяльності установ у системі агропромислового комплексу та забезпечення діяльності Аграрного фонду» передбачено видатки у обсязі 24 339,1 тисячі гривень, за рахунок яких буде забезпечено проведення контрольно-інспекторських функцій з реалізації державної політики у сфері агропромислового комплексу та забезпечено діяльність Аграрного фонду.

версія для друку