українська російська англійська
На Буковині за усіма програмами соціального захисту чорнобильців заборгованості з виплат не існує
14.12.2012 | 13:23
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

На Буковині за усіма програмами соціального захисту чорнобильців заборгованості з виплат не існує. На цьому наголосив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час урочистостей із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

«Так, для виплати компенсацій та допомог постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" у 2012 році для області передбачені видатки в сумі майже 13 мільйонів гривень», - сказав Михайло Папієв.

Він додав, що на виконання бюджетної програми „Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” для Чернівецької області передбачені асигнування в сумі понад 1 млн. грн. профінансовані стовідсотково. «Також цьогоріч чорнобильці краю отримали 1152 путівки на оздоровлення загальною вартістю понад 4 млн. грн., - зауважив Михайло Папієв. – За рахунок коштів обласної комплексної програми „Турбота” матеріальну допомогу отримали 152 малозабезпечені сім’ї чорнобильців».

Окрім цього, голова облдержадміністрації повідомив, що за результатами проведених обстежень рішеннями районних (міських) комісій з питань надання матеріальної допомоги при виконкомах міських, районних рад виділено матеріальну допомогу 237 учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалим на загальну суму 22,6 тис. грн.

Михайло Папієв повідомив, що на території краю проживає понад 20 тисяч буковинців, яких торкнулась чорнобильська біда

 

версія для друку