українська російська англійська
Українські та італійські військові медики обговорили аспекти проведення аеромедичної евакуації
14.12.2012 | 14:14
Прес-служба Міністерства оборони

У Вінниці, на військовому аеродромі “Гавришівка”, відбулася робоча зустріч представників Командування Повітряних сил Збройних сил України з офіцерами медичного департаменту Військово-повітряних сил Республіки Італія.

Тематика питань, що розглядались на порядку денному, стосувалася різноманітних аспектів, пов’язаних з медичною евакуацією повітряним шляхом.

Робочу групу Командування виду ЗС України, до якої увійшли представники Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, очолював начальник медичної служби Командування Повітряних Сил полковник медичної служби Сергій Будяк, закордонну делегацію – начальник аеромедичної та біомедичної евакуації Військово-повітряних сил Республіки Італія полковник Марко Браматі.

Закордонних колег ознайомили з можливостями санітарного літака Ан-26 “Віта” щодо здійснення евакуації та транспортування постраждалих, показали оснащення та обладнання літака для надання медичної допомоги та хірургічних втручань, розповіли про особливості формування медичних бригад, які щоденно несуть чергування.

У свою чергу, офіцери медичного департаменту Військово-повітряних сил Республіки Італія поділилися досвідом роботи при проведенні аеромедичної та біомедичної евакуації та при організації заходів аеромедичної евакуації за стандартами НАТО.

 

версія для друку