українська російська англійська
У держбюджеті передбачено кошти на підтримку стабільної епізоотичної ситуації
14.12.2012 | 14:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На боротьбу з інфекційними хворобами тварин з Держбюджету-2013 виділили майже 103 мільйона гривень. Ці кошти будуть спрямовані на протиепізоотичні заходи та створення резерву ветеринарних препаратів. Тож забезпечення благополучної епізоотичної ситуації в країні залишається пріоритетним завданням для вітчизняних ветеринарів і в наступному році.

«Ці гроші будуть направлені на протиепізоотичні заходи, створення резерву ветеринарних препаратів. Створення подібних запасів ветеринарних препаратів, у тому числі дезінфекційних засобів, вакцин, діагностикумів, дозволить своєчасно та ефективно здійснювати профілактичні, попереджувальні заходи, а також ліквідувати спалахи гостроінфекційних хвороб, у тому числі спільних для людей і тварин», − наголосив Голова Держветфітослужби України Володимир Горжеєв.

З метою здійснення державного ветеринарного контролю, а також нагляду за охороною території України від занесення з території інших країн, або з карантинної зони збудників заразних хвороб під час експорту, імпорту та транзиту об'єктів ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, що проводиться інспекторами на прикордонних і транспортних пунктах державного ветеринарно-санітарного контролю, та проведення лабораторних досліджень на наявність збудників хвороб тварин та рослин на 2013 рік передбачаються видатки за бюджетною програмою «Організація і регулювання діяльності установ у системі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України».

У межах коштів, передбачених за вказаною бюджетною програмою, буде реалізовуватись Загальнодержавна цільова економічна програма проведення моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднюючих речовин у живих тваринах, продуктах тваринного походження і кормах, а також у харчових продуктах, підконтрольних ветеринарній службі, на 2010-2015 роки.

 

версія для друку