українська російська англійська
М.Пашкевич: У 2013 році ми очікуємо отримати 2 млрд. КВт/год. електроенергії з відновлюваних джерел
14.12.2012 | 17:13
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

У 2013 році у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження очікують отримати близько 2 млрд. КВт/год. електроенергії з відновлюваних джерел. Про це 14 грудня на брифінгу в Кабінеті Міністрів України заявив Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич. За його словами, наступного року в Україні планується введення, окрім нині діючих, нових 300 МВт потужностей у сонячній енергетиці та стільки ж у вітряній.

До кінця 2013 р. за прогнозами Голови Агентства кількість електроенергії з відновлюваних джерел перевищить 2 млрд. КВт/год. Наразі Україна виробляє 180 млрд. КВт/год електроенергії.

На думку Миколи Пашкевича, не зважаючи на усі складності, Україна має хороші темпи зростання, які можна порівняти з результатами Німеччини після ухвалення там закону про «Зелений тариф».

 Проте, за словами голови Агентства, попереду ще багато роботи. До 2020 року 11% енергобалансу країни має походити з відновлюваних джерел енергії. «Зараз ми маємо 5,5% з урахуванням потужностей гідроелектростанцій. Я впевнений, що до 2020 року Україна здатна досягти поставлених цілей та виконати взяті зобов’язання перед Євросоюзом», - впевнений Микола Пашкевич.

 

версія для друку