українська російська англійська
Виплата пенсій в Україні забезпечується у повному обсязі
15.12.2012 | 11:58
Прес-служба Пенсійного фонду

Виплата пенсій в Україні забезпечується у повному обсязі. Про це йшлося 13 грудня ц.р. на засіданні громадської ради при Пенсійному фонді України.

За 11 місяців нинішнього року виплату пенсій та грошової допомоги профінансовано в сумі 213 млрд. грн. Фінансування грудневих пенсій відбувається у чіткій відповідності до календарного графіка виплати. При цьому враховано підвищення розмірів пенсійних виплат у зв’язку із зростанням  з 1 грудня прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, до 884 грн.

Члени громадської ради при Пенсійному фонді України заслухали інформацію про підсумки роботи органів Фонду за 11 місяців  нинішнього року та хід формування проекту бюджету Пенсійного фонду України на 2013 рік.

Присутніх було поінформовано про законодавчі зміни щодо сплати єдиного внеску на державне соціальне страхування, які набувають чинності з 1 січня наступного року.

Обговорено питання виконання органами Пенсійного фонду рішень суду, зокрема, з урахуванням Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», який набирає чинності з 1 січня 2013 року, методичної роботи та надання правової допомоги з цих питань, а також можливі шляхи удосконалення законодавства про призначення (перерахунок) пенсій.

 

 

версія для друку