українська російська англійська
У 2012 році будинки дитини Львівської області профінансовані на суму 15,4 млн. грн.
14.12.2012 | 18:56
Львівська ОДА

14 грудня відбулася спільна аудіо-відео-селекторна нарада Міністерства охорони здоров’я, Міністерства науки і освіти, молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики.

У нараді взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко та ін.

Від Львівщини участь у нараді взяли заступник голови Львівської ОДА Олег Рудницький, заступник начальника ГУОЗ Львівської ОДА Ірина Микичак, начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, представники організацій дотичних до реалізації державної політики щодо реформування інтернатних закладів (будинків дитини) системи охорони здоров’я.

Під час наради Олег Рудницький повідомив, що станом на 1 грудня  2012 р. у двох  будинках  дитини системи охорони здоров’я Львівської області  на вихованні знаходиться 105 дітей: «Допомога вихованцям будинків дитини надається в повному обсязі, для покращення умов утримання дітей залучаються як бюджетні, так і позабюджетні кошти. У 2012 році будинки дитини профінансовані на суму 15,4 млн. грн. та отримали гуманітарну допомогу на суму 617 тис. грн.», – зазначив О. Рудницький.

Він також додав, що за останні 5 років фінансування будинків дитини зросло у декілька разів, а також двічі на рік дітям проводяться поглиблені медичні огляди: «У Будинках дитини відпрацьована чітка система реабілітації дітей з ураженням центральної нервової системи, яка включає в себе як медикаментозне лікування, так і застосування методів фізіотерапії, лікувальної фізкультури та масажу», – розповів заступник голови Львівської ОДА.

Також, за словами Олега Рудницького,  з метою реформування будинків дитини проведено наступну роботу: в установах, як і передбачено програмою реформування зменшено кількість дітей в групах (до 8 – 10 дітей); кожна група має свій облаштований майданчик для ігор та прогулянок; створені умови для відвідування дітей біологічними батьками та родичами; забезпечується перебування рідних братів і сестер в одній групі тощо.

За підсумками аудіо-відео-селекторної наради дано відповідні рекомендації Міністерствам та управлінням, що займаються реформуванням інтернатних закладів (будинків дитини).

 

 

версія для друку