українська російська англійська
Уряд розраховує на злагоджену й оперативну роботу відповідальних служб під час морозів
14.12.2012 | 12:37
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив протягом тижня ще раз перевірити готовність всіх служб і систем працювати у надзвичайних ситуаціях, пов’язаних зі зниженням температури. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів 14 грудня 2012 року.

«Треба протягом тижня ще раз перевірити готовність всіх служб і систем: від ремкомплектів до наявності сезонних ліків в аптечних мережах. Від справності техніки до готовності пунктів обігріву і харчування, і того, як проводиться профілактична робота з безпритульними, а також з людьми похилого віку», - сказав Микола Азаров.

За його словами, всі оперативні координаційні штаби при регіональних адміністраціях, порядок роботи яких був добре відпрацьований минулої жорстокої зими, повинні так само ефективно працювати зараз.

Микола Азаров підкреслив, що особлива відповідальність за це покладена на Міністерство надзвичайних ситуацій, Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства, Міністерство енергетики та вугільної промисловості та голів регіональних адміністрацій, а також інші міністерства і відомства, участь яких у ліквідації надзвичайних ситуацій може знадобитися, і у яких створені необхідні резерви.

«Коштів на це у держави достатньо і поточного року, і наступного. Отже, Уряд має всі підстави розраховувати на чітку, злагоджену і оперативну роботу», - наголосив Микола Азаров.

 

версія для друку