українська російська англійська
Прем'єр-міністр хоче зібрати в Уряді справжню команду однодумців
16.12.2012 | 16:02
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров має намір зібрати в Уряді команду однодумців, яка буде здатна ефективно працювати в умовах світової економічної кризи. Однак остаточно зі складом нового Кабміну він ще не визначився. Про це Глава Уряду заявив у суботу в ефірі Першого національного.

«Попереду у нас нелегка праця. Саме з цим і пов'язані мої роздуми про склад нового Уряду. В цій екстремальній, непростій ситуації від міністрів вимагається надзвичайно багато. Це і можливість не просто приймати неординарні рішення, а й відповідати і реалізовувати їх», - сказав Микола Азаров.

Водночас він наголосив, що кожен міністр має вміти працювати у команді. «Кожен міністр повинен бути людиною команди. Тому що одна людина, при всій її багатогранності, не може впоратися з такими масштабними проблемами, які стоять перед країною. Повинна працювати потужна команда, яка має спільну мету і розуміє завдання, які стоять перед країною, і має впевненість у здатності такі завдання реалізувати», - підсумував Микола Азаров.

 

 

версія для друку