українська російська англійська
Збройні сили України долучилися до ліквідації наслідків стихії
16.12.2012 | 17:33
Прес-служба Міністерства оборони

Внаслідок сильних снігопадів, налипання мокрого снігу та ожеледиці вранці 16 грудня 2012 року у західних областях України утворилися снігові затори на дорогах та ускладнено рух автомобільного транспорту.

Збройні Сили України відразу включилися в роботу щодо надання допомоги місцевим органам державної влади у розчищенні доріг та розблокуванні снігових заторів.

«До ліквідації наслідків погодних умов уже залучено 350 військовослужбовців та 30 одиниць важкої інженерної техніки Збройних Сил України. Ще 20 одиниць військової техніки знаходяться у резерві та при виникненні потреби готові негайно вийти на підсилення», – повідомив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

У Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України розгорнуто оперативну групу, яка в режимі реального часу здійснює керівництво визначеними силами і засобами.

Основні зусилля у боротьбі зі стихією зосереджені на розблокуванні снігового затору на трасі Київ – Чоп поблизу населеного пункту Ясинівки Бродівського району Львівської області.

Загалом з 11 грудня 2012 року до ліквідації наслідків снігопадів по всій території України було залучено близько 3 тисяч військовослужбовців та 74 одиниці військової техніки.

 

версія для друку