українська російська англійська
На Волині електропостачання обіцяють відновити до обіду
17.12.2012 | 12:05
Волинська ОДА

17 грудня на оперативній нараді у голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука увага присутніх була зосереджена на роботах з очищення області від снігових заметів.

«Станом на сьогоднішній ранок без світла залишається сім населених пунктів», - повідомив голова виконавчої гілки влади краю. Без благ цивілізації люди залишились через відсутність доїздів до сіл, але вже до обіду енергетики відновлять тут електропостачання. Заклади охорони здоров’я працюють без збоїв. Пожежно-рятувальними підрозділами було вивільнено зі снігових наметів 92 одиниці техніки, з них – 10 карет швидкої допомоги та 23 рейсових автобуси.

Рішенням голови Волинської облдержадміністрації 17 грудня оголошено днем канікул для волинських школярів. Це обумовлене транспортними заторами у великих населених пунктах та вимушеною зупинкою шкільних автобусів. Тимчасово заборонені організовані виїзди учнів на екскурсії.

«Сьогодні комунальники закінчать розчищати тротуари головних та бічних вулиць, тому вже завтра для школярів буде повний навчальний день. Садочки в області працюють на розсуд місцевих органів влади. Але здебільшого дітей приймають у дошкільні заклади, адже батькам необхідно працювати», - сказав Борис Клімчук.

Для боротьби із сніговими заметами міськвиконкоми залучали усю наявну комунальну техніку, додатково - орендують у підприємців. У Луцьку в неділю працювало 22 одиниці техніки. Загалом дороги області від снігу очищали 112 працівників дорожньої служби та 96 спеціалізованих механізмів.

 

 

 

версія для друку