українська російська англійська
Щодня мобільні бригади соціального патрулювання роздають безхатченкам гарячі обіди
17.12.2012 | 13:29
Київська МДА

У Головному управлінні праці та соціального захисту Київської міської державної адміністрації інформують, що з 1 грудня у столиці діють мобільні бригади соціального патрулювання, які щодня роздають безхатченкам гарячі обіди, теплий одяг та взуття.

Так, три мобільні бригади об’їжджають 8 пунктів, що розкидані в різних куточках міста. Це місця найбільшого скупчення людей, зокрема, залізничний вокзал, торговельні майданчики, станції метрополітену.

Протягом 17 днів патрулювання мобільними бригадами здійснено 51 виїзд, під час яких понад 250 бездомних громадян отримали гаряче харчування та першу медичну допомогу. Загалом видано 3400 порцій гарячих обідів, троє осіб госпіталізовано до лікарень, 56 безхатченкам надані направлення для проходження медичної комісії. 17 бездомних громадян звернулися до Будинку соціального піклування і стали його клієнтами. Тут їм буде надана ціла низка соціальних послуг, які допоможуть у вирішенні складних життєвих обставин.

Крім того, бригади соціальних працівників проводять серед безхатченків методичну роз’яснювальну роботу. Розповідають, куди ті можуть звернутися в разі необхідності, повідомляють про заклади соціального спрямування, які можуть надати необхідну допомогу. Наприклад, переночувати у відділенні Будинку соціального піклування, відновити втрачені документи в Центрі обліку безпритульних громадян, отримати направлення для проходження медичної комісії, влаштуватися до Київського центру соціальної адаптації для інвалідів та безпритульних, який знаходиться у с. Ясногородка тощо.

Соціальне патрулювання триватиме до 31 березня 2013 року. Бригади патрулюватимуть як у вихідні, так і у святкові дні.

 

версія для друку