українська російська англійська
Військові оновили льотний склад трьома літаками
17.12.2012 | 15:39
Прес-служба Міністерства оборони

Днями Севастопольська бригада тактичної авіації повітряного командування «Південь» Повітряних Сил оновила свій льотний склад – з державних авіаремонтних підприємств отримано два навчально-тренувальних літаки Л-39М та навчально-бойовий МіГ-29УБ.

Літаки Л-39М були модернізовані на державному підприємстві «Одеський авіаційний завод», а винищувач МіГ-29УБ – на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі.

Минулого місяця з Одеси на військовий аеродром «Бельбек» вже прибули два літаки Л-39М, тому відтепер у Севастопольській бригаді тактичної авіації літаків такого типу стало чотири. За словами командира бригади полковника Олексія Марченка, вони дозволять проводити підготовку льотчиків-інструкторів, молодого льотного складу, відпрацьовувати елементи пілотажу бойових літаків зі значною економією пального.

Варто зазначити, що полковник Олексій Марченко особисто прийняв у Львові модернізований літак МіГ-29УБ після контрольно-відновлюваних робіт та здійснив переліт до Криму.

Як раніше повідомлялося, у поточному році до складу Севастопольської бригади тактичної авіації вже було передано після модернізації два відновлених літака МіГ-29. Загалом льотний склад бригади оновлено на сім літаків двох типів.

 

версія для друку