українська російська англійська
На Львівській залізниці додатково залучено 11 тис. працівників на боротьбу з снігопадами
17.12.2012 | 17:00
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Упродовж 9-15 грудня на території західної частини України випало у вигляді снігу більше двохмісячної норми опадів.

Так, на періоди сильних снігопадів та хуртовин згідно з оперативним планом залучено 11 тис. працівників Львівської залізниці. Бригади першої черги сформовано з робітників дистанцій колій та колійно-машинних станцій. Бригади другої черги сформовано з робітників суміжних підрозділів залізниці. За період складних погодних умов здійснено 123 рейси снігоприбиральних машин СМ-2, завдяки чому вивезено близько 40 тис. куб. м снігу. Крім того, машинами СДП проведено очистку 1,6 тис. км колії.

Нагадаємо, незважаючи на значний обсяг робіт з очистки залізничних колій Львівською залізницею знайдено резерви для надання допомоги з розчищення від снігових заметів автомобільної дороги міжнародного значення Київ-Чоп. Зокрема, в добу 16-17 грудня надано 5 одиниць спеціальної автотракторної техніки з підрозділів служби колії.

Довідково

Для очищення залізничних колій від снігу у підпорядкованих підрозділах служби колії підготовлено 13 одиниць снігоприбиральної техніки та 22 одиниці снігоочисної техніки. У літній період відремонтовано різними видами ремонтів 22 снігоочищувачі. Для якісної та злагодженої роботи снігоприбиральної техніки у жовтні-місяці було проведено її осінній огляд, виконано тестові поїзди на очікуваних ділянках обслуговування Керівниками служби колії було забезпечено снігоприбиральні та снігоочисні машини засобами сигналізації, інструментом, вогнегасниками, інвентарем, комплектність бригад.

Окрім снігоочисної та колійної техніки, було підготовлено до роботи в зимовий період пристрої пневмообдувки та електрообігріву стрілочних переводів. Всього по залізниці пристроями пневмообдувки обладнано пневмообдувкою обладнано 767 стрілочних переводів, а пристроями електрообігріву 989 стрілок. Для забезпечення безперебійної роботи пристроїв електрообігріву залізницею придбано 400 тенів.

 

 

версія для друку