українська російська англійська
В Україні створюють нормативну базу для реалізації реформ у портовій галузі
17.12.2012 | 17:22
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Мінінфраструктури продовжує працювати над розробкою нормативно-правової бази, необхідної для належної реалізації реформ у портовій галузі України. При цьому у своїй роботі відомство відкрите для діалогу та співпрацює не лише з представниками органів влади, але і з громадськістю. Зокрема, у зазначеному напрямку налагоджено продуктивну взаємодію з Федерацією роботодавців транспорту України. Так, нещодавно у приміщенні Мінінфраструктури у черговий раз відбулася зустріч фахівців Федерації з представниками департаменту державної політики у галузі морського та річкового транспорту Мінінфраструктури. Головне питання порядку денного – виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 17 травня 2012 року № 4709-VI «Про морські порти України».

Зокрема, у рамках зустрічі фахівці Мінінфраструктури поінформували присутніх про поточний стан виконання зазначеного Плану: як про вже виконану роботу, так і про ті проекти нормативно-правових актів, над якими відомство наразі активно працює, а також відповіли на усі питання, що цікавили учасників наради.

Крім того, під час зустрічі учасниками було детально обговорено тексти редакцій низки проектів документів, що наразі згідно з Планом знаходяться у роботі міністерства, та безпосередньо пов’язані з проведенням реформ у портовій галузі України. Серед них, наприклад, – проект розпорядження Уряду «Про створення державного підприємства «Адміністрація морських портів України» та ін.

Обговорено і основні ключеві положення, що мають бути закладені у нормативно-правових актах, над якими працюватиме Міністерство у подальшому відповідно до затвердженого Плану. 

Відтак Мінінфраструктури у своїй роботі над нормативно-правовою базою, необхідною для забезпечення якісної реалізації портової реформи в Україні, продовжує вести конструктивний діалог та співпрацювати з Федерацією роботодавців транспорту України.

Варто наголосити, що співпраця транспортного відомства з цим всеукраїнськими об’єднанням організацій роботодавців транспорту не обмежується лише морською галуззю та з року в рік набирає обертів: для прикладу – представники Федерації також беруть активну участь у робочих групах з опрацювання нормативних актів, що регулюють діяльність і автомобільних перевезень.

 

 

версія для друку