українська російська англійська
Всі села Рівненщини вже зі світлом
17.12.2012 | 17:45
Рівненська ОДА

Енергетики прозвітували заступникові голови Рівненської облдержадміністрації Володимиру Новаку, що після негоди відремонтували та підключили до мережі всі лінії електропередач потужністю 10 кіловольт. Відтак, струм подали до всіх населених пунктів. Нині аварійні бригади працюють із менш потужними мережами, які забезпечують освітлення на окремих вулицях чи в індивідуальних будинках. Ці роботи пообіцяли завершити якнайшвидше.

Водночас на Рівненщині вже працюють більше двох десятків пунктів обігріву. Усім, хто туди звертається, пропонують гарячу їжу, чай, теплий одяг і медичну допомогу. Такі пункти мають запобігти переохолодженням краян.

За дорученням заступника голови облдержадміністрації Світлани Сад, місця захистку мають діяти цілодобово. Так, у 17 територіальних центрах соціального обслуговування пункти обігріву вже перейшли на цілодобовий режим роботи. Більше того, за прогнозами синоптиків, температура в краї знижуватиметься до 15-20 градусів морозу. Разом із тим, в області чекають на сильні пориви вітру, отже дороги знову перемітатиме. Тож всі служби мають бути готовими до нових надзвичайних ситуацій і швидко на них реагувати, резюмував Володимир Новак.

 

версія для друку