українська російська англійська
Держінформнауки запропонувало ДПС спільно проводити моніторинг економічних ефектів від зниження оподаткування для ІТ-галузі
18.12.2012 | 11:10
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України звернулося до Державної податкової служби з пропозицією про укладання угоди про інформаційне співробітництво.

Мета такого співробітництва – запровадження постійного моніторингу впливу пільгового оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції як на розвиток цієї галузі, так  і на економіку в цілому.

Нагадаємо, що особливе оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції встановлено законами України «Про внесення змін до розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» та «Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції».

З 1 січня 2013 р. до 1 січня 2023 р. для суб'єктів індустрії програмної продукції застосовуватиметься знижена ставка податку на прибуток підприємств у розмірі 5% від здійснення окремих видів економічної діяльності.

 

версія для друку