українська російська англійська
Володимир Семиноженко став заступником голови Міждержавної ради зі співробітництва у науково-технічній та інноваційній сферах
18.12.2012 | 11:44
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Державного агентства з науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко обраний заступником голови Міждержавної ради зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах (МР НТІ). Таке рішення було прийнято під час сьомого засідання Ради, яке пройшло у Москві 13-14 грудня 2012 року.

Нагадаємо, що Міждержавна рада зі співробітництва в науково-технічній та інноваційній сферах була створена в листопаді 2009 року, згідно з рішенням учасників 42-го засідання Економічної ради СНД. До складу МР НТІ включені керівники (заступники) органів виконавчої влади держав-учасниць СНД, що відповідають за науково-технічний та інноваційний розвиток. Зараз розглядається питання про створення Ради молодих вчених і спеціалістів СНД при МР НТІ.

18 жовтня 2011 р. МР НТІ затверджена Міждержавною програмою інноваційного співробітництва держав-учасниць СНД на період до 2020 року.

Програма спрямована на створення умов для підвищення глобальної конкурентоспроможності економік держав-учасниць СНД і передбачає розвиток міждержавної кооперації в інноваційній сфері, мобілізацію і розвиток науково-технологічного потенціалу Співдружності, кадрове забезпечення інноваційного співробітництва країн СНД, спільне використання та розвиток інноваційної інфраструктури, а також міждержавне регулювання інноваційної діяльності.

 

 

версія для друку