українська російська англійська
Під час зимової негоди залізниця не відмінила жодного рейсу
18.12.2012 | 14:52
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Під час складної зимової негоди залізничний транспорт залишається одним з найнадійніших, стабільних та безпечних видів транспорту.  

Укрзалізниця продовжує працювати в посиленому зимовому режимі. У середньому за добу відправляється близько 432 пасажирських поїздів дальнього сполучення, що перевозять близько 180 тис. пасажирів. У приміському сполученні, щодоби відправляється близько 1,5 тис. приміських поїздів, що перевозять близько 1 млн. пасажирів щодоби.

Завдяки цілодобовій роботі працівників залізниць України на сьогодні не було відмінено жодного рейсу поїздів, а їх затримки внаслідок дії природної стихії були максимально мінімізовані. Усі пасажири були доправлені до місць призначень, навіть якщо для цього доводилось задіювати додаткову техніку, локомотиви тощо.

Крім цього, не зупинила негода перевезення вантажів залізничним транспортом. Так, в середньому за 11 місяців щодоби навантажується близько 16 тис. вагонів, що перевозять близько 1,04 млн. тонн вантажів.

За останні тижні у зв’язку з сильними снігопадами та хуртовинами, що зупинили рух автотранспорту у західних та центральних регіонах, залізниці України стали безвідмовним перевізником пасажирів та вантажів.

Окрім цього, залізниця допомагає технікою та людьми працівникам дорожніх служб. Зокрема, на ліквідації наслідків снігових заметів на трасі Київ-Чоп працювало сім одиниць важкої техніки (бульдозери) та для допомоги дорожникам залізничники залучили понад два десятки кваліфікованих бульдозеристів, машиністів та водіїв.

Залізничний транспорт – єдиний вид транспорту, який незважаючи на загальну збитковість пасажирських перевезень, виключно з міркувань державницьких позицій та соціальної відповідальності призначає додаткові рейси на пікові періоди перевезень. Так, на новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця віднайшла можливість і призначила додаткові поїзди на новорічні та різдвяні свята, які  здійснять 212 рейсів. У західному напрямку буде здійснено 153 рейси, у кримському напрямку – 42 рейси.

Довідково

На ліквідації наслідків складних погодних умов, очищення стрілочних переводів і колії від сніжних заметів, а також вокзалів і станцій задіяно більше 11 тис. залізничників та  майже 90 од. спеціальної снігоприбиральної техніки.

 

версія для друку