українська російська англійська
Водопостачання Нікополя відновлене
18.12.2012 | 15:40
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Станом на 14:00 18-го грудня у Нікополі Дніпропетровської області відновлене водопостачання всіх будинків, які залишалися без води внаслідок аварії на магістральному водогоні. Про це повідомив директор департаменту проектного управління та енергоефективності у сфері систем життєзабезпечення Мінрегіону Станіслав Захаров, який відстежує координацію дій комунальних служб на рівні країни у рамках міжвідомчої робочої групи. За його словами, для ліквідації наслідків пориву було цілком достатньо сил та засобів відповідних міських служб.

«Сьогодні, близько 14-ої години, водопостачання міста відновлене у повному обсязі. Оперативно спрацювали аварійні бригади міського водоканалу, які вчасно виявили порив та забезпечили своєчасну його ліквідацію. Про виникнення проблеми вчасно було повідомлене населення тих кварталів міста, які тимчасово залишалися без водопостачання. Належним чином було організовано як аварійно-відновні роботи, так і підвезення води для громадян та систем життєзабезпечення, в тому числі котелень, робота яких не переривалася. Штаб із ліквідації наслідків ускладнення роботи системи життєзабезпечення на місці події очолив особисто заступник голови облдержадміністрації Геннадій Темник», – повідомив С. Захаров.

За його словами, учора, близько 21:00, міським водоканалом було зафіксоване падіння тиску води у системі. Негайно було направлено чергові аварійні бригади для виявлення місць можливого витоку. Порив було знайдено на водогоні який постачає воду до кількох кварталів Нікополя, де проживають близько чверті населення міста. У зв’язку із тим, що порив знаходився нижче від рівня розташування будівель, було ухвалене рішення тимчасово припинити водопостачання частини міста, відкачати воду із затопленого технологічного колодязя та провести терміновий ремонт.

«До ліквідації наслідків аварії залучалися 22 спеціалісти аварійно-відновних бригад, 5 одиниць спеціалізованої техніки від комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», – повідомив Станіслав Захаров.

 

 

версія для друку