українська російська англійська
Держводагентство сприяє розширенню мережі автоматизованих гідрологічних постів
18.12.2012 | 16:35
Прес-служба Державного агентства водних ресурсів

17 грудня 2012 року на території української частини басейну р. Дністер відбулося відкриття встановлених автоматизованих гідрологічних постів – в      м. Заліщики Тернопільської області та м. Галич Івано-Франківської області.

Встановлення автоматизованих гідрологічних постів дасть змогу забезпечити всі заінтересовані відомства інформацією про гідрологічну ситуацію, інформування нижче розташованих за течією територій про загрози виникнення паводків для прийняття управлінських рішень.

Автоматизовані гідропости для виміру рівня води у річці, температури води та повітря укомплектовані сучасним обладнанням швейцарської компанії «KELLER AG», лідера з виробництва датчиків та систем передачі даних як в Європі, так і за її межами і використовуються протягом 30 років.

Станції будуть працювати автономно і за допомогою спеціального програмного забезпечення передаватимуть дані на сервер, розміщений в Дністровсько-Прутському басейновому управлінні водних ресурсів (м. Чернівці). Звідти інформація буде передаватися в інші управління водних ресурсів, які знаходяться нижче за течією, у тому числі в Молдову, а також іншим заінтересованим сторонам.

Участь у зазначеному заході взяли заступник Голови Держводагентства Олексій Чунарьов; представники управлінь водних ресурсів в Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях; Чернівецької, Тернопільської облдержадміністрацій; Заліщицької райдержадміністрації; управління охорони навколишнього природного середовища в Чернівецькій області; Тернопільського та Чернівецького облгідрометцентрів, засобів масової інформації та ін.

 

 

версія для друку