українська російська англійська
У Харкові запрацював Єдиний центр надання адміністративних послуг населенню
18.12.2012 | 16:40
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Напередодні святкування професійного свята працівників міліції в Харкові запрацював Єдиний центр надання адміністративних послуг населенню.

На виконання відповідного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Харківська область одна з найперших взяла активну участь у експерименті щодо удосконалення системи надання послуг МВС шляхом створення сервісного центру ГУМВС.

18 грудня начальник Головного управління МВС України в Харківській області полковник міліції Віктор Козицький урочисто відкрив роботу Центру, який розташувався на базі відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи №1 обласного ДАІ.

«Головна мета функціонування Єдиного центру – створення доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод та законних інтересів фізичних та юридичних осіб на території Харкова та області, - зазначив начальник ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Віктор Козицький. – Завдяки його роботі харківська міліція зможе значно вдосконалити надання послуг населенню, працювати більш якісно та оперативно».

Надавати послуги у Центрі будуть працівники Державної автомобільної інспекції, міліції громадської безпеки, Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та підрозділу інформаційно-аналітичного забезпечення ГУМВС України в Харківській області.

Головні функції Центру: забезпечення безпосередньої роботи із суб’єктами звернення щодо отримання послуг, які надаються підрозділами МВС; надання та підвищення якості цих послуг, а також оптимізація процесів управління в підрозділах ОВС та підвищення кваліфікації працівників, які входять до його складу.

Центр працюватиме за принципом «Єдиного вікна». Заявки на отримання необхідних довідок буде приймати працівник, який передаватиме документи на виконання відповідним службам центру. У даному сервісному центрі громадяни зможуть отримати наступні послуги: довідку про наявність або відсутність судимості; дозвіл на носіння, зберігання зброї та продовжити строк її зберігання; зробити експертизу транспортного засобу; отримати державні номерні знаки та посвідчення водія тощо.

У приміщенні Центру громадяни також мають можливість ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання потрібної довідки. У подальшому, зібравши пакет документів, отримати їх у найкоротший строк.

Керівництво Головного управління МВС України в Харківській області сподівається, що таке нововведення створить максимально комфортні умови для громадян при наданні тієї чи іншої послуги міліцією.

версія для друку