українська російська англійська
Уряд перерозподілив кошти на обладнання "швидких" GPS, тому що вони не освоєні у поточному році
18.12.2012 | 16:46
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд вживає заходів для раціонального використання коштів державного бюджету.

Зокрема, на особливому контролі Кабінету Міністрів України перебуває питання своєчасності виплат заробітної плати. На ці цілі зараз спрямовуються кошти, які були призначені в держбюджеті на інші видатки, однак не були з тих чи інших причин освоєні розпорядниками коштів за передбаченим спрямуванням.

На засіданні Кабінету Міністрів України 17 грудня було прийнято постанову №1157 «Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20 лютого 2012р. №134». 

Зокрема, зменшено показник видатків Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами за бюджетною програмою «Створення оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій»: з 80 млн. грн. до 40 млн. грн.

Саме 40 млн. грн. не були освоєні упродовж року за відповідною програмою. Продовження фінансування заходів щодо забезпечення «швидкої допомоги» сучасною системою оповіщення буде продовжено в наступному році, відповідно на ці цілі виділятимуться кошти вже у бюджеті-2013.

Наразі Міністерству фінансів доручено внести відповідні зміни до розпису держбюджету, аби максимально раціонально використати ресурси держбюджету-2012, не допустивши втрат невикористаних вчасно грошей. У першу чергу, такі кошти будуть спрямовані на виплату зарплат працівникам бюджетної сфери.

 

версія для друку